Geoaluste ja projektide kooskõlastamine

Tallinna ja Harjumaa
Gaasi 5, 11415 Tallinn  
spetsialist (keskpiirkond) Tatjana Kopareva 605 6806 Tatjana.Kopareva@gaas.ee
spetsialist (läänepiirkond) Jevgenia Ivlijeva 605 6815 Jevgenia.Ivlijeva@gaas.ee
 

Pärnumaa
Gaasi 5, 11415 Tallinn
spetsialist (läänepiirkond) Jevgenia Ivlijeva 605 6815 Jevgenia.Ivlijeva@gaas.ee

Viljandimaa
Tähe 135, 51013 Tartu
vanemspetsialist Peeter Jansons 733 8003 Peeter.Jansons@gaas.ee

Virumaa (Haljala, Kunda, Kohtla-Järve, Kiviõli, Jõhvi)
Pargi 51A, 41537 Jõhvi E-R
8:30-12:00 ja 13:00-15:30
spetsialist Nadežda Lutšek 332 5807 Nadezda.Lutsek@gaas.ee

Narva
Tehase 3, 20203 Narva
E, T, K 8:30-11:30 ja 14:00-15:30
spetsialist Irina Filippova 356 6165 Irina.Filippova@gaas.ee

Rakvere
Võidu 110, 44312 Rakvere
E, K, R 8:30-11:30
hooldusjuht Raivo Viiar 506 0812 Raivo.Viiar@gaas.ee

Tartu
Tähe 135, 51013 Tartu T, K 10:00-12:00
hooldusjuht Igor Orlov 733 8016 Igor.Orlov@gaas.ee
 
 Jõgeva
B.Alveri 2a, 48305 Jõgeva
hooldusjuht Raivo Viiar 506 0812 Raivo.Viiar@gaas.ee
 

Põlva
Võru 29, 63308 Põlva
hooldusjuht Kait Laine 521 7377 Kait.Laine@gaas.ee

Tallinna ja Harjumaa jaotusvõrgu detailplaneeringute tehniliste tingimuste väljastamine ja kooskõlastamine
Gaasi 5, 11415 Tallinn
spetsialist Tatjana Kopareva 605 6806 Tatjana.Kopareva@gaas.ee