Geoaluste ja projektide kooskõlastamine

Tallinna ja Harjumaa
11415 Tallinn, Gaasi 5  
spetsialist (keskpiirkond) Irina Aronson 6 003 979 irina.aronson@gaas.ee
spetsialist (läänepiirkond) Jevgenia Ivlijeva 6 056 815 jevgenia.ivlijeva@gaas.ee
 

Pärnumaa
11415 Tallinn, Gaasi 5
spetsialist (läänepiirkond) Jevgenia Ivlijeva 6 056 815 jevgenia.ivlijeva@gaas.ee

Viljandimaa
51013 Tartu, Tähe 135
vanemspetsialist Peeter Jansons 7 338 003 peeter.jansons@gaas.ee

Virumaa (Haljala, Kunda, Kohtla-Järve, Kiviõli, Jõhvi)
41537 Jõhvi, Pargi 51A E-R
8:30-12:00 ja 13:00-15:30
spetsialist Nadežda Lutšek 3 325 807 nadezda.lutsek@gaas.ee

Narva
20203 Narva, Tehase 3
E, T, K 8:30-11:30 ja 14:00-15:30
spetsialist Irina Filippova 3 566 165 irina.filippova@gaas.ee

Rakvere
44312 Rakvere, Võidu 110
E, K, R 8:30-11:30
hooldusjuht Raivo Viiar 5 060 812 raivo.viiar@gaas.ee

Tartu
51013 Tartu, Tähe 135 T, K 10:00-12:00
hooldusjuht Igor Orlov 7 338 016 igor.orlov@gaas.ee
 
 Jõgeva
48305 Jõgeva, B.Alveri 2a
hooldusjuht Raivo Viiar 5 060 812 raivo.viiar@gaas.ee
 

Põlva
63308 Põlva, Võru 29
hooldusjuht Kait Laine 5 217 377 kait.laine@gaas.ee

Tallinna ja Harjumaa jaotusvõrgu detailplaneeringute tehniliste tingimuste väljastamine ja kooskõlastamine
11415, Gaasi 5
spetsialist Tatjana Kopareva 6 056 806 tatjana.kopareva@gaas.ee