Kontaktid

Klienditeeninduste kaart

Piirkondade kaart Piirkondade kaart

Kaardile märgitud punktidel klikkides saad valida sulle huvipakkuva piirkonna kontaktid.

Aseri Haljala Jõhvi Kiviõli Kohtla-Järve Kunda Narva Sillamäe Ahja Jõgeva Misso Põlva Rakke Rakvere Räpina Tabivere Tartu Väike-Maarja Värska Viljandi Järvakandi Kehra Kohila Kuusalu Maardu Pärnu Saku Tallinn

AS Gaasivõrgud

Äriregistri kood: 12503841
KMKR: EE101650582

Gaasi 5, 11415 Tallinn
Telefon: +372 605 6801
Faks: +372 601 2925
E-post: gaasivorgud@gaas.ee

Dispetšerteenistus: 13 404
(avarii-info edastamiseks)

Olulised telefonid

Juhtkond

Nimi Amet Telefon Info e-post
Roman Bogdanovitš Juhatuse esimees, tegevjuht 605 6803 Roman.Bogdanovits@gaas.ee
Eerika Pentel Juhatuse liige 605 6801 Eerika.Pentel@gaas.ee
Janika Saarpere Juhiabi 605 6801 Janika.Saarpere@gaas.ee
Anary Kalme Finantsjuht-pearaamatupidaja 605 6804 Anary.Kalme@gaas.ee
Ruth Laev Pearaamatupidaja asetäitja 600 3963 Ruth.Laev@gaas.ee
Ronald Vari Metroloogiaosakonna juhataja 733 8002 Ronald.Vari@gaas.ee
Ilya Shmatov Peainsener 605 6811 Ilya.Shmatov@gaas.ee
Neeme Takk Haldusjuht 5650 0212 Neeme.Takk@gaas.ee

Gaasitrasside kaardirakendus

Leia enda asukohale lähim gaasitrass!

Ava rakendus