Kontaktid

Klienditeeninduste kaart

Piirkondade kaart Piirkondade kaart

Kaardile märgitud punktidel klikkides saad valida sulle huvipakkuva piirkonna kontaktid.

Aseri Haljala Jõhvi Kiviõli Kohtla-Järve Kunda Narva Sillamäe Ahja Jõgeva Misso Põlva Rakke Rakvere Räpina Tabivere Tartu Väike-Maarja Värska Viljandi Järvakandi Kehra Kohila Kuusalu Maardu Pärnu Saku Tallinn

AS Gaasivõrgud

Äriregistri kood: 12503841
KMKR: EE101650582

Gaasi 5, 11415 Tallinn
Telefon: +372 6 056 801
Faks: +372 6 012 925
E-post: gaasivorgud@gaas.ee

Dispetšerteenistus: 13404
(avarii-info edastamiseks)

Olulised telefonid

Juhtkond

Nimi Amet Telefon Info e-post
Roman Bogdanovitš Juhatuse esimees, tegevjuht 6056803 roman.bogdanovits@gaas.ee
Eerika Pentel Juhatuse liige 605 6801 Eerika.Pentel@gaas.ee
Aasa Parmas Assistent 6056801 aasa.parmas@gaas.ee
Anary Kalme Pearaamatupidaja 6003963 anary.kalme@gaas.ee
Ruth Laev Pearaamatupidaja asetäitja 6003963 ruth.laev@gaas.ee
Ronald Vari Metroloogiaosakonna juhataja 7338002 ronald.vari@gaas.ee
Ilya Šmatov Peainsener 6056811 ilya.shmatov@gaas.ee
Neeme Takk Haldusjuht 56500212 neeme.takk@gaas.ee

Gaasitrasside kaardirakendus

Leia enda asukohale lähim gaasitrass!

Ava rakendus