Kontaktid

Klienditeeninduste kaart

Piirkondade kaart Piirkondade kaart

Kaardile märgitud punktidel klikkides saad valida sulle huvipakkuva piirkonna kontaktid.

Aseri Haljala Jõhvi Kiviõli Kohtla-Järve Kunda Narva Sillamäe Ahja Jõgeva Misso Põlva Rakke Rakvere Räpina Tabivere Tartu Väike-Maarja Värska Viljandi Järvakandi Kehra Kohila Kuusalu Maardu Pärnu Saku Tallinn

AS Gaasivõrgud

Äriregistri kood: 12503841
KMKR: EE101650582

Gaasi 5, 11415 Tallinn
Telefon: +372 605 6801
Faks: +372 601 2925
E-post: gaasivorgud@gaas.ee

Dispetšerteenistus: 13 404
(avarii-info edastamiseks)

Olulised telefonid

Tallinn ja Harjumaa

Nimi Amet Telefon Info e-post
Vjatšeslav Judajev Tallinna regiooni juht 605 6818 Vjatseslav.Judajev@gaas.ee
Maksim Spiridonov Hooldusjuht (Tallinna läänepiirkond) 605 6810 Maksim.Spiridonov@gaas.ee
Deniss Anissimov Hooldusjuht (Tallinna keskpiirkond) 605 6853 Deniss.Anissimov@gaas.ee
Helin Karbus Projektijuht 600 3977 Helin.Karbus@gaas.ee
Sulev Nõupuu Projektijuht 605 6814 Sulev.Noupuu@gaas.ee
Inna Kornet Projektijuht 600 3969 Inna.Kornet@gaas.ee

Gaasitrasside kaardirakendus

Leia enda asukohale lähim gaasitrass!

Ava rakendus